Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KYCOLOTEK Strona Główna -> Sport i rozgrywki szkolne... :)

PostWysłany: Pią 22:43, 22 Lut 2008    Temat postu:

Valdes jest naprawdę dziwny i nieregularny (nieprzewidywalny Wesoly) ... Dwa sezony temu w LM nie popełnił w sumie żadnego błędu (uwagę zwracałem specjalnie na niego przez całe tamte rozgrywki i skończyły się całkiem fajnie Wesoly), a w La Liga szmaty wpuszczał co chwilę i czasami Uwaga zdarzyła mu się dobra interwencja. Widzę, że teraz znowu mu się odmieniło, bo za fajnie w środę nie bronił, a w lidze jest jak Wojtek mówi - ratuje Barçe. Wesoly
Moderator Forum

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 112

PostWysłany: Nie 20:45, 24 Lut 2008    Temat postu:

Przez wzgląd na udział chelsea w LM chciałbym zwrócić uwagę na rozegrany dziś finał pucharu carling cup.

Jako, że oglądałem cały mecz pragnę zauważyć, że the blues są obecnie w formie średniej, tzn bez zwykłego dla nich błysku.
Jedynym wyróżniającym się zawodnikiem tego meczu był petr cech, który kilkukrotnie ratował dziś swój zespól przed utratą bramki(kilka razy w sytuacjach jeden na jednego)
Ogólnie rzecz biorąc widać, że tottenham pod wodzą ramosa(byłego trenera sevilli) pnie się w górę ze swoimi możliwościami i ma szanse na kolejny sukces w tym razem w pucharze uefa.

Mecz toczył się jak jest już tradycją dla zespołów angielskich w szybkim tempie i nikt nie odstawiał nogi. Pierwsze minuty były zdecydowanie zdominowane przez zespół z white hart line, ale nie zostaly udokumentowane zdobyciem gola. Natomiast końcówka to napór chelsea udokumentowany golem w 39 minucie. Jego autorem po sprytnym strzale z rzutu wolnego był didier drogba.
II połowa meczu nie zwiastowała w swoich początkach zmiany wyniku, ale jednak tottenham po kilkunastu minutach walenia w mur strzelił gola po ewidentnym rzucie karnym z 70 minuty. Cóż można powiedzieć majstersztyk dimitara berbatova. Do końca meczu minuty jedna i druga drużyna zaciekle atakowała, ale rezultat po 90 minutach brzmiał 1:1.
W dogrywce sprawy meczu zostały jak się okazało bardzo szybko rozstrzygnięte. Autorem gola był niechciany swojego czasu w realu madryt (nie ma się co dziwić miał dużo kontuzji) jonathan woodgate- 94minuta.
Końcówka należała do chelsea, ale nic to nie dało poza 3 zółtymi kartkami dla piłkarzy kogutów Wesoly .

chelsea 1 - 2 tottenham

Ostatnio zmieniony przez wojtek dnia Nie 20:46, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Co do tego meczu to dałbym sobie głowę uciąć, że Chelsea wygra Wesoly
A tu niespodzianka Uwaga Jeżeli w Pucharze nie zagrali na miarę swoich umiejętności - to wydaje mi się, że w Lidze Mistrzów też za daleko nie dojdą Wesoly

Ale jak to Boskov mówi...

"Liga mistrzów rządzi się własnymi prawami" - i to jest prawda wink
Zobaczymy jak im pójdzie... Wesoly
Boskov

Posty: 127

PostWysłany: Wto 18:06, 04 Mar 2008    Temat postu:

No to panowie mamy już rewanże Wesoly Mam taką cichą nadzieje, że nasz polski Boruc trochę spanikuje jak zobaczy 100 tysięcy ludu na Camp Nou Wesoly Chociaż z drugiej strony gdyby znowu zabłysnął, to może by go w końcu Rijkaard kupił...Wesoly
FlaQ
Przyjaciel Kyc Lotto

Posty: 37

PostWysłany: Wto 19:36, 04 Mar 2008    Temat postu:

Hehe, no to sobie powiedział - dziś duża szansa na ostatni mecz Arturka Wesoly Co do innych spotkań to najbardziej nieprzewidywalny dla mnie będzie Milan vs. Arsenal (0-0 w Londynie) Wesoly
LUK
Honorowy Członek Zarządu

Posty: 132

Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 20:01, 04 Mar 2008    Temat postu:

Haha, szkoda, że ja tak ostatnio nie powiedziałem Jezyk To by było Mruga (sorry za Offtopic ) Arturkowi "Barcysia" nie straszna Jezyk A do 100 tysięcy kibiców to sobie pomacha Wesoly
blader
Moderator/doradca ds. muzycznych

Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 129

PostWysłany: Wto 20:29, 04 Mar 2008    Temat postu:

Racja Luk, bo on pewnie 100 tys. kibiców nie widział Jezyk poza tym Barca nie strzeli mu 7 bramek Kwadratowy no chyba, że obrona będzie grała jeszcze bardziej katastrofalnie niż w Glasgow...
Boskov

Posty: 127

PostWysłany: Wto 23:44, 04 Mar 2008    Temat postu:

4 III

AC Milan 0 - 2 Arsenal
84' [0 - 1] C. Fabregas
90' [0 - 2] E.S. Adebayor

Barcelona 1 - 0 Celtic
3' [1 - 0] X. Hernandez

Manchester U. 1 - 0 Lyon
41' [1 - 0] C. Ronaldo

Sevilla 3 - 2 (karne 2:3) Fenerbahce
5' [1 - 0] D. Alves S. Selcuk
9' [2 - 0] S. Keita
20' [2 - 1] d.S. Deivid
41' [3 - 1] F. Kanoute
79' [3 - 2] d.S. Deivid

Że tak powiem faworyci nie zawiedli Wesoly przynajmniej moi Jezyk

Ostatnio zmieniony przez Boskov dnia Wto 22:59, 11 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
wojtek

Posty: 112

PostWysłany: Śro 18:11, 05 Mar 2008    Temat postu:

Mecz milan - arsenal to jeden z najlepszych meczów, jakie ostatnio widziałem.
Taka walka rzadko kiedy się zdarza - coś wspaniałego.
Dla takich meczy warto oglądać tego typu sport Wesoly
Boskov

Posty: 127

PostWysłany: Śro 23:36, 05 Mar 2008    Temat postu:

5 III

Real Madrid 1 - 2 AS Roma
73' [0 - 1] R. Taddei
75' [1 - 1] Raul
90' [1 - 2] M. Vucinic

Chelsea 3 - 0 Olympiakos Piraeus
6' [1 - 0] M. Ballack
25' [2 - 0] F. Lampard
48' [3 - 0] S. Kalou

FC Porto 1 - 0 (karne 1:4) Schalke
86' [1 - 0] L. López

blader

Posty: 129

PostWysłany: Czw 17:03, 06 Mar 2008    Temat postu:

ech... hala Real Wesoly i tak ich lubię Wesoly a Romie gratuluję, bo byli lepsi. Szkoda, że Real nie mógł zagrać w najlepszym składzie Smutny

Inter Mediolan 0 - 1 Liverpool

64' [0 - 1] F. Torres

Dzisiaj odbył się ostatni, zaległy mecz 1/8 LM i mamy już ćwierćfinalistów w komplecie Wesoly Liverpool nie zmarnował szansy i po raz pierwszy w historii w ćwierćfinale LM wystąpią 4 drużyny z jednego kraju Wesoly Ten kraj to Anglia...

EDIT:

W piątek w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych i półfinałowych Ligi Mistrzów. Oto one: Wesoly