FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KYCOLOTEK Strona Główna -> Sport i rozgrywki szkolne... :)
Moderator/doradca ds. muzycznych

Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 129

PostWysłany: Śro 17:38, 20 Lut 2008    Temat postu:

Wg mnie Boruc jest podporą Celticu Wesoly bez niego traciliby o wiele więcej bramek a w konsekwencji przegrywali więcej meczy w lidze nie mówiąc już o LM, gdzie wielokrotnie swoimi karkołomnymi interwencjami bronił piłki "nie-do-obronienia" Wesoly Dziś trzymam za niego kciuki i myślę, że pokaże się z jak najlepszej strony Wesoly

Co do wczorajszego meczu Realu jestem troszkę zawiedziony, jednak grunt, że udało się strzelić jedną bramkę. Teraz w Madrycie Romie będzie o wiele trudniej, więc jestem dobrej myśli Wesoly
Boskov
Gracz klasy Premium (2)

Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 127

PostWysłany: Śro 17:55, 20 Lut 2008    Temat postu:

Ten mecz Celtic vs. Barcelona, myślę, że powinno się po prostu pisać Boruc vs. Barcelona wink I zobaczymy jak to będzie Wesoly

Moje spostrzeżenia i własne opinie odnośnie meczy:

roma - real 2:1 ---- mecz pod dyktando realu i znakomita gra obronna romy-mecz powinien zakończyć się remisem co byłoby sprawiedliwym wynikiem

liverpool - inter 2:0 ---- porażka mistrza włoch na stadionie anfield była całkowicie zasłużona. Brak strzałów na bramkę za strony interu, kapitalne zmiany beniteza i ciągłe ataki "the reds" były kluczem do sukcesu po czerwonej kartce dla materazziego. Dla mnie osobiście jednym z kluczowych momentów przez malo kogo wymienianym jest kontuzja obrońcy interu ivana cordoby, który przez wiekszość meczu grał znakomicie.

chelsea - olimpiakos 0:0 ---- mecz nudny jak flaki z olejem, brak tempa gry, mała ilość akcji, ogólnie niewypał

schalke - porto 1:0 ---- pojedynek, któremu poświęciłem najmniej uwagi.
Ale ogólne wrażenie było pozytywne- całkiem ciekawy football.
Warty podkreślenia jest fakt, że schalke wygrało w 100 mecz w europejskich pucharach
kycu
Szanowny prezes

Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 24

PostWysłany: Śro 22:44, 20 Lut 2008    Temat postu:

hehe... i oczywiście Barcysia wygrałaWesolyWesoly, uwielbiam jak wprowadzają taki klimat, na początek wpuszczają sobie bramki, żeby później odrabiać, tylko oni mogą sobie pozwalać na sterowaną dramaturgię.
LUK
Honorowy Członek Zarządu

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 132

Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Śro 22:59, 20 Lut 2008    Temat postu:

Taaaa Jezyk Sterowaną dramaturgię Jezyk Kurde, myślałem, że magia Celitc Parku będzie nadal trwała :?
Boskov

Posty: 127

PostWysłany: Śro 23:01, 20 Lut 2008    Temat postu:

Dokładnie Kejłaj Wesoly Zawalisty meczyk i brameczki i to posiadanie... prawie 85% Wesoly ach....WesolyWesoly

A teraz już schodzę na ziemię Jezyk i oto wyniki:

20 II

Arsenal 0 - 0 AC Milan

Celtic 2 - 3 Barcelona
16' [1 - 0] J.V.o. Hesselink
18' [1 - 1] L. Messi
38' [2 - 1] B. Robson
52' [2 - 2] T. Henry
79' [2 - 3] L. Messi

Fenerbahce 3 - 2 Sevilla
17' [1 - 0] M. Kezman
23' [1 - 1] E. Dracena (o.g.)
57' [2 - 1] D.A. Lugano
66' [2 - 2] J. Escudé
87' [3 - 2] S. Semih

Lyon 1 - 1 Manchester
54' [1 - 0] K. Benzema
87' [1 - 1] C.A. Tevez

VeB Wesoly
Boskov

Posty: 127

PostWysłany: Śro 23:08, 20 Lut 2008    Temat postu:

LUK napisał:
Kurde, myślałem, że magia Celitc Parku będzie nadal trwała :?

Przypominam LUK, że ta magia NIE obowiązuje Barçy Jezyk O czym już wcześniej pisałem Wesoly
wojtek

Posty: 112

PostWysłany: Czw 18:42, 21 Lut 2008    Temat postu:

Tak Barca zagrała bardzo dobry mecz...
Najważniejsza jest jednak nie wygrana, ale znakomita postawa Ronaldinho, który rozegrał według mnie jeden z lepszych meczy w ostatnim półroczu. Jego powrót bardzo się nam przyda Wesoly w dalszych walkach na trzech frontach
WUJ
Administrator, Prawa Ręka

Posty: 251

Skąd: Boguchwała / Warszawa

PostWysłany: Czw 19:47, 21 Lut 2008    Temat postu:

Nawet ja uwarzam, że Ronaldinho grał bardzo ładnie, chodź wiadomo jaką niechęcią darzę tego zawodnika Wesoly Barcelona było zdecydowanie lepsza i należało się jej zwycięztwo Wesoly
blader

Posty: 129

PostWysłany: Czw 20:39, 21 Lut 2008    Temat postu:

Przyznaję, że Barcelona wczoraj pokazała naprawdę piękny futbol, oczywiście w drugiej połowie, bo w pierwszej gra była wyrównana a wynik wskazywał na Celtic Wesoly W drugiej połowie obraz gry uległ całkowitej zmianie, praktycznie grała tylko Barca [posiadanie piłki!!!] dlatego panowie - respect Wesoly miło się oglądało, aczkolwiek śmieszy mnie obecność Valdesa w takim zespole Wesoly wydaje mi się, że to nie jego poziom Wesoly tak jak w Celticu podporą zespołu jest bramkarz, tak w Barcelonie jest on chyba najsłabszym ogniwem Wesoly Henry widać nadal w formie, Gudjohnsen czy jak to tam się piszę całkowicie bez sensu, podobnie jak ten Grek z Celticu co ma nazwisko podobne do Łady Samary, który zmienił Jana V.o.H. Wesoly Szkoda tylko, że Barcelona jest tak lansowana ze wszystkich stron i nawet TVP pokazuje najczęściej jej mecze Wesoly nie no żart Mruga ale tak poważnie, to już dawno nie było w TVP meczu Realu, a ja w przeciwieństwie do Wojtusia nie dysponuje telewizją N Wesoly ale ja za to mogę sobie oglądać F1 Wesoly
wojtek

Posty: 112

PostWysłany: Pią 12:26, 22 Lut 2008    Temat postu:

Bladerku telewizja polska pokazała ten mecz tylko i wyłącznie ze względu na pbecność Boruca, bo gdyby nie on oglądalibyśmy mecz Arsenal - Milan.
A tak do Valdesa to uważam go za bardzo dobrego bramkarza, który fakt faktem w LM nie gra fantastycznie, ale za to w lidze uratował już kilkanaście razy barce przed stratą punktów. Sądzę, że jego postawie możemy zawdzięczać tylko 5pkt stratę do realu.
Gudjonhsen stary on zagrał tylko 5 minut... co to jest?
blader

Posty: 129

PostWysłany: Pią 20:17, 22 Lut 2008    Temat postu:

Pewnie masz rację. Co do Valdesa to nigdy nie byłem i nie będę co do niego przekonany Wesoly a Gudjonhsen powinien zostać w Chelsea i tam grać, bo tam miał trochę lepszą markę niż obecnie w Barcelonie, gdzie jest praktycznie wiecznym rezerwowym, szczególnie teraz, po powrocie Eto'o Wesoly
wojtek

Posty: 112

PostWysłany: Pią 20:22, 22 Lut 2008    Temat postu:

Gudjonhsen dobrze zrobił, że odszedł z chelsea w dogodnym do tego momencie, ale teraz zgadzam się że powinien z barcy odejść do jakiegoś średniego klubu angielskiego, bo premiership to jego miejsce.
WUJ

Posty: 251

PostWysłany: Pią 21:11, 22 Lut 2008    Temat postu:

Dla mnie Valdes to szmaciarz wink Może nie oglądam ligi hiszpańskiej (bo mnie to nie interesuje Wesoly ), ale zawsze jak widzę mecz ligi mistrzów to gra tragicznie Mruga Może to taka prawidłowość i zupełnie się zgadzam z Pawełkiem...