FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KYCOLOTEK Strona Główna -> Sport i rozgrywki szkolne... :)

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 112

PostWysłany: Śro 19:54, 27 Lut 2008    Temat postu:

Wyniki 7:7 naprawdę robi wrażenie i mówi wiele o tym meczu.
Za pierwszą połowę gratuluję mat- fizowi a z drugą humanowi (niesamowity powrót ze stanu 7:3)
Walka o końcowy sukces (po obejrzeniu wszystkich dzisiejszych meczów) rozstrzygnie się pomiędzy wami Wesoly
Najprawdopodoniej pójdziecie na bramki (takie wolne przemyślenia) Wesoly
FlaQ
Przyjaciel Kyc Lotto

Posty: 37

PostWysłany: Śro 21:22, 27 Lut 2008    Temat postu:

Dwa pierwsze miejsca my i human i finał w dzień sportu, tak jak rok temu Wesoly Fajnie będzie Mruga
WUJ
Administrator, Prawa Ręka

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 251

Skąd: Boguchwała / Warszawa

PostWysłany: Czw 16:04, 28 Lut 2008    Temat postu:

Szkoda, że tak się skończył ten mecz... Smutny Było już bardzo blisko i przy 5-0 pewien byłem już prawie, że dojedziemy do końca i wygramy...
No cóż... Smutny Nie udało się, ale wydaje mi się, że w Dzień Sportu zagramy lepiej i już nie damy dupy w drugiej połowie... :twisted:
blader
Moderator/doradca ds. muzycznych

Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 129

PostWysłany: Czw 16:25, 28 Lut 2008    Temat postu:

niestety widziałem tylko pierwszą połowę i spokojnie pojechałem do domu, pewien Waszego zwycięstwa.. no ale taki jest futbol Wesoly ale Panowie, trzeba spojrzeć sobie głęboko w oczy i przyznać, że daliście dupy trochę Mruga przeciwnik był dobry, ale po takiej grze i z takim wynikiem po pierwszej połowie? Wesoly chyba byliście zbyt pewni siebie Kwadratowy pozdrawiam i życzę sukcesów Wesoly
LUK
Honorowy Członek Zarządu

Posty: 132

Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 17:46, 28 Lut 2008    Temat postu:

Owszem, daliśmy trochę dupy :? Ale wydaje mi się, że to nie przez zbytnią pewność siebie druga połowa wyglądała tak, jak wyglądała. Można by powiedzieć, że nas kondycyjnie 'zajeździli', a szczególnie Franek przedzierający sie na skrzydłach... Może trochę brakowało nam spokoju i opanowania... Ale co tam, dobrze, że nie przegraliśmy wink

Na razie nie ma co dyskutować o finale, bo wiele może sie jeszcze wydarzyć Wesoly Tym bardziej, że teraz nie ma już słabych drużyn i każdy mecz będzie ciężką przeprawą...

Ostatnio zmieniony przez LUK dnia Czw 17:48, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
franek

Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 3

PostWysłany: Nie 15:55, 16 Mar 2008    Temat postu:

Tak odnośnie tego meczu to przypomina mi się rozgrywka z tamtego roku, jak dihtongi declinabile grały z kąkolówką- do przerwy 5-0 dla nas. a koncowy wynik: 6-5 dla przyszłych mistrzów szkoły Jezyk ale co nas nie zabije, to wzmocni Mruga
WUJ

Posty: 251

PostWysłany: Nie 16:40, 16 Mar 2008    Temat postu:

No ja Franiu pamiętam tamten mecz... Wesoly Ładnie graliście pierwszą połowę, a potem klapa. Śmialiśmy z Tomaszem, że sędzia sprzedany Mruga

hehe Wesoly

Przyszli mistrzowie szkoły umiejętnie wykorzystali napięcie emocjonalne - tzw dramaturgia kontrolowana... Wesoly